2015-03-25

Rady Osiedlowe

Przewodniczący Rady Osiedla Nr 1 „Stare Miasto” Pan Ryszard Ślazyk
Skład Rady:
1. Ryszard Ślazyk - Przewodniczący
2. Marek Kasprzak
3. Bartłomiej Kajak
4. Grażyna Kosmider
5. Jan Puślecki
6. Beata Niepiekło-Bąk
7. Szczepan Robert Karkosz
8. Piotr Ratajczak
9. Urszula Wawrzynowicz
10. Iwona Bela
11. Hanna Kubacka
12. Maciej Formanowicz
13. Roman Krupieńczyk
14. Ryszard Lorek
15. Katarzyna Sej

Osiedle Nr 1 „Stare Miasto” obejmuje ulice:
Bobrowskiego, Ig. Buszy, Grunwaldzka, Wały Dąbrowskiego (oprócz 29 A,B, C, D, E) Konopnickiej, Kamieńskiego, Klasztorna, Kopernika, Kościelna, Kramarska, Królowej Jadwigi, 3 Maja, Marcinkowskiego, Mickiewicza, Wawrzyniaka, Piastowska, Plac Wolności, Wały Kościuszki, Wały Poniatowskiego, Podzamcze, Średnia, Wojska Polskiego, Mały Plac Ćwiczeń, Ratuszowa, Rynek, Rzeźnicka, Sikorskiego, Scherwentkego, P. Skargi, Staszica, Sukiennicza, Szarych Szeregów, Szwedzka, 17 stycznia, Wały Powstańców Wielkopolskich, Wazów, Lipowa, Targowa, Wyszyńskiego, Przytorze.


Przewodniczący Rady Osiedla Nr 2 „Sienkiewicza” Pan Michał Maruwka
Skład Rady:

1. Michał Maruwka - Przewodniczący
2. Wiesław Chudy
3. Marcin Cichy
4. Krystyna Florkowska
5. Krystna Giers
6. Grzegorz Goździk
7. Robert Kozal
8. Robert Ogrodowski
9. Tomasz Organistka
10. Marian Pernak
11. Waldemar Przybylski
12. Ewa Rompa
13. Stanisław Szczęsny
14. Jolanta Szyszko
15. Eugeniusz Tomaszewski

Osiedle Nr 2 „Sienkiewicza” obejmuje ulice:
Sienkiewicza, Kmicica, Władysława IV, Sobieskiego, Czarneckiego, Jana Kazimierza, Długa, Glinki, Południowa, Półwiejska, Boczna, Winiary, Skrzetuskiego, Zagłoby, Wołodyjowskiego, Broniewskiego, spokojna, Żwirowa, zacisze, Podmiejska, Mikołajewicza, Zofii Ryblewskiej – Cichońskiej, Miedzińskiego.


Przewodnicząca Rady Osiedla Nr 3 „350-lecia Rawicza” Pani Alicja Maciejak
Skład Rady:
1. Alicja Maciejak - Przewodnicząca
2. Brunona Bartkowiak
3. Aleksandra Ciąder-Hajnce
4. Beata Dragewska
5. Monika Groblewicz
6. Rafał Jędrzejak
7. Zbigniew Korbas
8. Lidia Kryg
9. Mirosław Maciejak
10. Małgorzata Nowak
11. Tomasz Nowak
12. Dorota Osiecka
13. Piotr Pietras
14. Artur Skotarek
15. Teresa Suwalska

Osiedle Nr 3 „350-lecia Rawicza” obejmuje ulice:
Akacjowa, Berlinga, Brzozowa, Cepurskiego, Dworcowa, Dzieciuchowicza, Englerta, Grota Roweckiego, Hallera, Kowalskiego, Kwiatowa, Kadecka, 11 Listopada, Młyńska, Nowiaszaka, Piłsudskiego, Emilii Plater, Simoniego, Słoneczna, Świerkowa, Saperska, Sportowa, Sosnowa, Topolowa


Przewodniczący Rady Osiedla Nr 4 „ Westerplatte” Pan Michał Golina
Skład  Rady:
1. Michał Golina - Przewodniczący
2. Karol Białecki
3. Małgorzata Bojdo
4. Ryszard Budzyń
5. Alina Klimaszewska
6. Katarzyna Kowalska
7. Ryszard Michalski
8. Stanisław Pazoła
9. Mariusz Suchanecki
10. Edwrad Szaroleta
11. Wacław Szymczak
12. Urszula Taraska
13. Krzysztof Tyszecki
14. Krzysztof Odrzywałek
15. Aleksandra Świergocka

Osiedle Nr 4 „Osiedle Westerplatte” obejmuje ulice:
Armii Krajowej, Bączkiewicza, Ceglana, Transportowców, Kosynierów Gdyńskich,
Kamienista, Wały Dąbrowskiego Nr 29a, 29b, 29c,29d, 29e, Przyjemskiego, Rolnicza nr 5, 6a,7 i 9,Sarnowska, Sucharskiego, Westerplatte,

 

Rada Osiedla Nr 5 „ Sierakowo " - Pan Robert Szymkowiak
Skład Rady:
1. Robert Szymkowiak - Przewodniczący
2. Maciej Filipak
3. Krzysztof Głuszak
4. Sławomir Gwizdek
5. Longina Koch
6. Krzysztof Kubiak
7. Gabriela Łukowiak
8. Wiesław Mosiek
9. Andrzej Ostaszewski
10. Anna Rado
11. Jan Sierpowski
12. Jacek Szumigała
13. Zofia Szymkowiak
14. Dariusz Wrąbel
15. Mieczysław Zieliński

Osiedle obejmuje następujące ulice:
Rolnicza (oprócz 5,6a,7,9), Nowa, Stawowa, Środkowa, Cicha, Różana, Miła, Tęczowa, XXX lecia PRL, Spacerowa, Ogrodnicza (numery parzysta) Skromna, Wspólna, Sierakowska, Witosa, Polna, Piaskowa, Widna, Jasna, Wiosenna, Letnia, Jesienna, Łaszczyńska, Zimowa


Przewodnicząca Rady Osiedla Nr 6 „Sarnowa” Pani Hanna Górniak
Skład Rady:
1. Hanna Górniak - Przewodnicząca
2. Anna Andrzejewska
3. Sławomir Górniak
4. Paulina Jóskowiak
5. Maciej Ławniczak
6. Janusz Maruwka
7. Elżbieta Mieloch
8. Danuta Nawrocka
9. Marek Przybylski
10. Magdalena Siecla
11. Marek Wawrzyniak
12. Agnieszka Witkowska
13. Marek Wróblewski
14. Karol Żurek

Osiedle Nr 6 „Sarnowa” obejmuje ulice:
Asnyka, Chopina, Gajowa, Kolejowa, Kilińskiego, Kurpińskiego, 700 Lecia, Bractwa Kurkowego, Nowowiejskiego, Orzeszkowej, Paderewskiego, Prusa, Reymonta, Rynek Sarnowski, Strażacka, Strzelecka, Szkolna, Wąska, Wiatraczna, Wyspiańskiego, Zapolskiej, Żeromskiego.

Załączniki

  Statut Osiedla nr 1.pdf 50,36 KB (pdf) szczegóły pobierz
  Statut Osiedla nr 2.pdf 50,27 KB (pdf) szczegóły pobierz
  Statut Osiedla nr 3.pdf 50,39 KB (pdf) szczegóły pobierz
  Statut Osiedla nr 4.pdf 51,36 KB (pdf) szczegóły pobierz
  Statut Osiedla nr 5.pdf 49,87 KB (pdf) szczegóły pobierz
  Statut Osiedla nr 6.pdf 50,29 KB (pdf) szczegóły pobierz
  Uchwała Nr VI_29_1...u osiedli.pdf 30,98 KB (pdf) szczegóły pobierz